Alle producten

Patatbakjes van suikerriet, menuboxen van kraft karton, bamboe eetstokjes of servies van hout. Je vindt het allemaal in onze digitale schappen! Te veel keus? Gebruik de filters of ga meteen naar een specifieke categorie! Meer Lezen

Friendly disposables
Meteen naar lijst met resultaten
1248 artikelen

Filter

  • Sopdoek 38x40cm geel

    Sopdoek 38x40cm geel

    14,00

    Sopdoek 38x40cm geel

    14,00
    16,94 incl. BTW
    65 stuks 0,2154 p/st.
    65 stuks 0,2154 p/st.
    14,00
    16,94 incl. BTW
    16,94 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Sopdoek 38x40cm groen

    Sopdoek 38x40cm groen

    14,00

    Sopdoek 38x40cm groen

    14,00
    16,94 incl. BTW
    65 stuks 0,2154 p/st.
    65 stuks 0,2154 p/st.
    14,00
    16,94 incl. BTW
    16,94 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can 500ml Regular (zonder deksel)

    PET Can 500ml Regular (zonder deksel)

    47,00

    PET Can 500ml Regular (zonder deksel)

    47,00
    56,87 incl. BTW
    200 stuks 0,235 p/st.
    200 stuks 0,235 p/st.
    47,00
    56,87 incl. BTW
    56,87 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Alu deksel #202 EPE (Easy Peal) t.b.v. PET Cans

    Alu deksel #202 EPE (Easy Peal) t.b.v. PET Cans

    40,00

    Alu deksel #202 EPE (Easy Peal) t.b.v. PET Cans

    40,00
    48,40 incl. BTW
    1000 stuks 0,04 p/st.
    1000 stuks 0,04 p/st.
    40,00
    48,40 incl. BTW
    48,40 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Alu deksel #202 SOT (Stay on Top) t.b.v. PET Cans

    Alu deksel #202 SOT (Stay on Top) t.b.v. PET Cans

    40,00

    Alu deksel #202 SOT (Stay on Top) t.b.v. PET Cans

    40,00
    48,40 incl. BTW
    1000 stuks 0,04 p/st.
    1000 stuks 0,04 p/st.
    40,00
    48,40 incl. BTW
    48,40 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Alu deksel #202 FA (Full Aperture) t.b.v. PET Cans

    Alu deksel #202 FA (Full Aperture) t.b.v. PET Cans

    49,00

    Alu deksel #202 FA (Full Aperture) t.b.v. PET Cans

    49,00
    59,29 incl. BTW
    1000 stuks 0,049 p/st.
    1000 stuks 0,049 p/st.
    49,00
    59,29 incl. BTW
    59,29 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can 250ml Regular (zonder deksel)

    PET Can 250ml Regular (zonder deksel)

    38,00

    PET Can 250ml Regular (zonder deksel)

    38,00
    45,98 incl. BTW
    200 stuks 0,19 p/st.
    200 stuks 0,19 p/st.
    38,00
    45,98 incl. BTW
    45,98 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can 330ml Regular (zonder deksel)

    PET Can 330ml Regular (zonder deksel)

    40,00

    PET Can 330ml Regular (zonder deksel)

    40,00
    48,40 incl. BTW
    200 stuks 0,2 p/st.
    200 stuks 0,2 p/st.
    40,00
    48,40 incl. BTW
    48,40 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can 400ml Regular (zonder deksel)

    PET Can 400ml Regular (zonder deksel)

    44,00

    PET Can 400ml Regular (zonder deksel)

    44,00
    53,24 incl. BTW
    200 stuks 0,22 p/st.
    200 stuks 0,22 p/st.
    44,00
    53,24 incl. BTW
    53,24 incl. BTW
    Tijdelijk niet leverbaar
  • PET Can 350ml Regular (zonder deksel)

    PET Can 350ml Regular (zonder deksel)

    42,00

    PET Can 350ml Regular (zonder deksel)

    42,00
    50,82 incl. BTW
    200 stuks 0,21 p/st.
    200 stuks 0,21 p/st.
    42,00
    50,82 incl. BTW
    50,82 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can 210ml Bol (zonder deksel)

    PET Can 210ml Bol (zonder deksel)

    39,00

    PET Can 210ml Bol (zonder deksel)

    39,00
    47,19 incl. BTW
    200 stuks 0,195 p/st.
    200 stuks 0,195 p/st.
    39,00
    47,19 incl. BTW
    47,19 incl. BTW
    Tijdelijk niet leverbaar
  • Inzetbakje voor smoothiebekers Ø95mm

    Inzetbakje voor smoothiebekers Ø95mm

    32,50

    Inzetbakje voor smoothiebekers Ø95mm

    32,50
    39,33 incl. BTW
    800 stuks 0,0406 p/st.
    800 stuks 0,0406 p/st.
    32,50
    39,33 incl. BTW
    39,33 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can Seal Machine Zwart 2.0

    PET Can Seal Machine Zwart 2.0

    750,00

    PET Can Seal Machine Zwart 2.0

    750,00
    907,50 incl. BTW
    1 stuks 750,0 p/st.
    1 stuks 750,0 p/st.
    750,00
    907,50 incl. BTW
    907,50 incl. BTW
    Tijdelijk niet leverbaar
  • Blokbodemzak 90+40x340mm 40my BOPP

    Blokbodemzak 90+40x340mm 40my BOPP

    74,00

    Blokbodemzak 90+40x340mm 40my BOPP

    74,00
    89,54 incl. BTW
    2000 stuks 0,037 p/st.
    2000 stuks 0,037 p/st.
    74,00
    89,54 incl. BTW
    89,54 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen koffiebeker 190cc 6.5oz wit (51810)

    Kartonnen koffiebeker 190cc 6.5oz wit (51810)

    47,00

    Kartonnen koffiebeker 190cc 6.5oz wit (51810)

    47,00
    56,87 incl. BTW
    2500 stuks 0,0188 p/st.
    2500 stuks 0,0188 p/st.
    47,00
    56,87 incl. BTW
    56,87 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Milkshakebeker groot 500ml 20oz wit karton

    Milkshakebeker groot 500ml 20oz wit karton

    47,50

    Milkshakebeker groot 500ml 20oz wit karton

    47,50
    57,48 incl. BTW
    1000 stuks 0,0475 p/st.
    1000 stuks 0,0475 p/st.
    47,50
    57,48 incl. BTW
    57,48 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Maaltijdbak karton 750ml Wit

    Maaltijdbak karton 750ml Wit

    25,00

    Maaltijdbak karton 750ml Wit

    25,00
    €29,00
    30,25 incl. BTW
    300 stuks 0,0833 p/st.
    300 stuks 0,0833 p/st.
    25,00
    €29,00
    30,25 incl. BTW
    30,25 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen koffiebeker 250cc 9oz wit

    Kartonnen koffiebeker 250cc 9oz wit

    21,50

    Kartonnen koffiebeker 250cc 9oz wit

    21,50
    €27,85
    26,02 incl. BTW
    1000 stuks 0,0215 p/st.
    1000 stuks 0,0215 p/st.
    21,50
    €27,85
    26,02 incl. BTW
    26,02 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen koffiebeker 300cc 10oz espresso gold

    Kartonnen koffiebeker 300cc 10oz espresso gold

    29,50

    Kartonnen koffiebeker 300cc 10oz espresso gold

    29,50
    €36,50
    35,70 incl. BTW
    1000 stuks 0,0295 p/st.
    1000 stuks 0,0295 p/st.
    29,50
    €36,50
    35,70 incl. BTW
    35,70 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Wok to Go beker 16oz 470 ml karton wit met rood

    Wok to Go beker 16oz 470 ml karton wit met rood

    22,46

    Wok to Go beker 16oz 470 ml karton wit met rood

    22,46
    €24,95
    27,18 incl. BTW
    500 stuks 0,0449 p/st.
    500 stuks 0,0449 p/st.
    22,46
    €24,95
    27,18 incl. BTW
    27,18 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kidsbox "My Little Friend"

    Kidsbox "My Little Friend"

    100,00

    Kidsbox "My Little Friend"

    100,00
    121,00 incl. BTW
    288 stuks 0,3472 p/st.
    288 stuks 0,3472 p/st.
    100,00
    121,00 incl. BTW
    121,00 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!

Ruim assortiment aan duurzame(re) verpakkingen

Wij verkopen geen gewoon verpakkingsmateriaal. Bij TakeAware bieden we duurzamere alternatieven voor disposables, veelal van plant-based materialen. De meeste producten uit ons assortiment dragen bij aan een circulaire economie, waarbij afval een tweede leven krijgt en wordt omgezet tot onze disposables. Alles draait om friendly disposables. We zetten hierin stappen, maar willen het niet te zwaar maken. Wij helpen jou om hapje voor stapje duurzamer te worden.

SUP-proof producten: disposables zonder plastic

De SUP-richtlijnen omvatten een pakket aan maatregelen om het aandeel plastic in het zwerfafval te verminderen. Op 3 juli 2021 zijn de eerste maatregelen van start gegaan. Zo is er destijds een verbod gekomen op onder andere plastic borden, rietjes en roerstaafjes. Beetje bij beetje komen hier meer regels bij, die van toepassing zijn op producten die plastic bevatten. Het gaat in dit geval ook om disposables van karton die een dunne (bio) coating bevatten. Gelukkig zijn er genoeg SUP-proof producten in ons assortiment te vinden, die volledig vrij zijn van plastic. Wil je meer weten over de nieuwe maatregelen die vanaf 1 januari 2023 van kracht zijn? Je leest het in ons blog.

Al onze producten: van sausbakjes tot vuilniszakken

In ons assortiment vind je enorm veel producten, in verschillende formaten, kleuren en materialen. Zo hebben we suikerriet bakjes, kartonnen bekertjes, papieren tasjes, bamboe rietjes, en nog veel meer! De producten zijn onderverdeeld in de volgende categorieen: snacks, takeaway, bekers, servetten en bestek, zakken en tassen, borden en schalen, hygiëne en herbruikbare producten. Binnen deze categorieën kan je gemakkelijk navigeren naar onderliggende subcategorieën.

Ben je niet iets vergeten?

Welkom! Vertel, hoe bezoek je ons vandaag?